tiles again

I have a thing about maroccan-, patchwork-style tiles. Found this stunning picture while searching through houses for sale on rightmove.co.uk. I will incorporate something in that style in my dream bathroom.

Advertisements
Image

trends: woodland

Już jakiś czas temu wypatrzyłam w magazynie sypialnię, gdzie trendy leśny był potraktowany zbyt dosłownie. Szybko przewróciłam kartki, ale w pamięci pozostał mi gdzieś wyeksponowany na półce ogromny żołądź. I jak podobny później zobaczyłam w katalogu Dunelm Mill, to Mikołaj już wiedział co ma podrzucić pod świąteczne drzewko. Jest naprawdę masywny i ciężki, ma ok 20 x 15 cm. Wciąż dostępny w sprzedaży, polecam!

Macie jakieś akcenty leśne u siebie? Używacie szyszek do dekoracji wnętrz przez cały rok czy zarezerwowane są tylko na okres okołoświąteczny?

m.E.f.

Image

finds: uwaga patrzy

Widziałam zdjęcie gdzieś online już jakiś czas temu, ale nie mogłam takiego dostać. Jak wypatrzyłam w końcu w sklepie to nie zastanawiałam się ani chwili, tylko szybki uśmiech w stronę męża, oczko w stronę wazonu, przeciągnąć kartą i jest. I wyszło znowu w temacie chwastów trochę. Tym razem z naciskiem na wazon jednak.

Podoba Wam się motyw sowy? Nie przejadł Wam się jeszcze?

m.E.f.

Image