ideas: sposób na kompromis

Chociażby mieć miliony, bez kompromisów w wystroju wnętrz się nie obędzie. No bo dla przykładu mąż ma pokaźną kolekcję winyli, sprzęt grający, kable, kabelki, słuchawki i inne akcesoria… które podobno są piękne i wyeksponowane być muszą. W obawie przed tym by mąż nie buntował się na moje nowe, nowsze i najnowsze pomysły, gdzieś musiałam ustąpić. A zatem winyle, sprzęty, kable, kabelki, słuchawki i inne akcesoria są wyeksponowane w sposób w jaki mąż uznał za stosowne. A ja delikatnie podpowiedziałam jedynie kilka drobnych pomysłów, co by całość dla oka przyjemniejsza była.

Powyższy meloman to właśnie owoc takiego naszego domowego kompromisu. Bo jak Ci się coś nie podoba to albo schowaj albo… wyeksponuj!

Na jakie dekoratorskie grzechy przymknęłyście oko w ramach kompromisu z partnerem?

m.E.f.

Advertisements
ideas: sposób na kompromis

4 thoughts on “ideas: sposób na kompromis

  1. haaa,wpadlas na wspanialy pomysl,my tez musimy podchodzic bardzo elastycznie do wszystkiego hiiii,podobno przeciwnosci sie przyciagaja,nasz domek to pomieszanie z poplataniem i trzeba to jakos tez ogarnac:P,a kabelki to dekoracja jaka juz przestalam widziec…………

  2. hehe, fajny pomysł. Mój małżonek na szczęście ma swój gabinet, w którym może wystrój zmieniać na swój sposób. No może z lekkim komentarzem żony, co to zawsze swoje trzy grosze wtrąci;)

  3. myeclecticfinds says:

    nie wydaje Wam sie ze to wlasnie dzieki temu te pomieszczenia sa wyjatkowe? bo chociaz nie za bardzo dajemy im sie wtracac to jednak wszedzie te swoje 3 grosze wrzuca i powstaje wyjatkowa mieszanka.. to takie rozne ograniczenia sprawiaja ze szukamy alternatywnych rozwiazan i z tych poszukiwan zazwyczaj wychodza najlepsze rzeczy!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s