ideas: handmade na opak

Ja nie jestem z tych cudotwórczyń, które potrafią wyczarować wszystko z papieru, taśmy, koronki i guzików. Handmade to zdecydowanie nie moja bajka. Ja wolę kupić. W końcu muszą być artyści i mecenasi sztuki, prawda?

Ale czasem i mi zdarzy się popełnić jakieś małe DIY w domowym zaciszu. Z ostatnich wyczynów zaprezentować mogę aniołka w oprawie. A zatem wszyscy naokoło robią coś z niczego, a ja psuję dwie rzeczy by zrobić jedną! I jeszcze mi odpady zostają w postaci szybki z ramki. Z recyklingiem też zawsze byłam na opak.

Może Wy też macie w domu jakiś przedmiot i pustą ramkę? A może już dawno wpadliście na ten pomysł? Widziałam oprawione pierwsze buciki dziecka, klucze od kolejnych domów czy pamiątki z wakacji. Jakie jeszcze macie pomysły?

m.E.f.

Advertisements
ideas: handmade na opak

5 thoughts on “ideas: handmade na opak

  1. Ja mam buciki oprawione chlopakow 😉 widzialam tez malutkie ubranka. Mamy tez odlane z gipsu stopki i raczki Wojusia kiedy mial 3 tygodnie. Aniolek to tez fajny pomysl! Tak sobie mysle, ze nie masz chyba wlaczonej opcji obserwowania Twojego blogu. Jest tylko przez maila czy zle mowie? Buziaki 🙂 K.

    1. myeclecticfinds says:

      Jak mi ktoś podpowie jak to zrobić to się postaram.. popatrzę dzisiaj! ale czy to przynajmniej nie jest usługa oparta o bloggera? Bo ja korzystam z wordpressa, tu trochę inaczej to chyba wygląda.

      A buciki oprawione u siebie na blogu pokazywałaś?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s